środa, 11 kwietnia 2012

"Karty Archanioła Michała", Dr Doreen Virtue

Odkryj siebie!


Tytuł: Karty Archanioła Michała 
Autor: Dr Doreen Virtue
Wydawnictwo: Studio AstropsychologiiZanim zacznę opisywać wam moje uczucia z tą pozycją związane, odpowiedzmy sobie na pytanie, co właściwie chcę zrecenzować. Karty, czy podręcznik mini? Może i to i to, będzie nam łatwiej? Skoro tak, zabierajmy się do pracy...

Karty Archanioła Michała to talia składająca się z 44, ślicznie oprawionych kart. Nie są to jednak zwykłe karty, albowiem każda mówi nam o czym innym. Po jednej stronie, wszystkie wyglądają tak samo. Natomiast po drugiej... Są opatrzone ładnymi, niekiedy baśniowymi obrazami. Są niezwykle kolorowe, i przyciągają wzrok. Moją ulubioną kartą stała się ta o tytule "Bierz pod uwagę swoje sny". Poza tym, pod każdym obrazkiem napisana jest modlitwa, jaką można zmówić. Dodatkowo, w naszym mini podręczniku, znajdziemy szczegółową charakterystykę karty, tak więc spragnieni wiedzy zostaną zaspokojeni.
A jaką rolę w tym wszystkim odgrywa sam podręcznik? Hm... Otóż jest on na pewno poradnikiem. Niedoświadczeni (patrz, ja), w szybki i łatwy sposób dowiedzą się, jak używać kart. Poznają sposób, w jaki rozdania kart powinny wyglądać, a nawet jak oczyścić swoje karty. Nie, moi mili, żadna szmatka tu nie pomoże. Rytuał to rytuał, proszę nie zapominać!


Najciekawszym, co w tym wszystkim jest, to sposób w jaki ja sama odnoszę się do tych kart. Zastanawiałam się nad pewną sprawą, przecież wam też zdarza się być rozdartym. Niewiele myśląc, zdecydowałam, że tym razem użyję kart. Tak więc całkiem serio, zabrałam się za rozdanie. I teraz, czy to pomaga, czy też nie, czasem zabieram je z półki i siadam, pogrążając się w rozdaniu. Przecież nie zaszkodzi, a jeśli... pomoże? Jeśli na prawdę odkryjemy to, co Archanioł chce nam przekazać?

Podsumowując: myślę, że nie zajmie wam dużo czasu zapoznanie się z kartami, jak również ich codzienny użytek. Polecam szczególnie tym, którzy są ciekawi swojej przyszłości, oraz otwarci na nowe wyzwania :)


Za możliwość odebrania wskazówek od samego Archanioła Michała, serdecznie dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii!!

13 komentarzy:

 1. Z chęcią bym sobie z takimi kartami popracowała :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa :D Lubie takie rzeczy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpisuję się pod komentarzem Marcepankowej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne karty, zresztą jak zawsze, bo Studio Astropsychologii wydaje naprawdę dobrze zrobione talie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne karty z chęcią bym je zakupiła.

  Co do akcji "30 dni z książkami" o której pisałaś na moim blogu to nie musisz dodawać tych postów codziennie. Tylko wtedy kiedy chcesz.

  Pozdrawiam,
  Panna Nikt

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jestem przekonana do takich rzeczy, więc chyba sobie odpuszczę.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, zupełnie nie moje klimaty. Zupełnie. Spasuję. Pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze wiele dla mnie znaczą - dlatego pozostaw po sobie ślad, proszę :)